Przejdź do treści

Fabryka Samodzielności

- EDYCJA 3 -

Program „Fabryka samodzielności” Edycja 3 to cykl 3 szkoleń skierowany do osób w wieku 15-29 lat z Kalisza i okolic, który ma na celu pomóc młodym osobom w odkryciu swojego potencjału i pewności siebie, nauczyć autoprezentacji oraz zmotywować do podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia kompetencji przyszłości, co pozwoli im umocnić swoją pozytywną samoocenę i pozycje na rynku pracy. 
Program ma na celu zainspirować i zmotywować uczestników do zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego i wykształcenia do osiągnięcia satysfakcjonującego stanowiska pracy oraz wynagrodzenia.

Tematyka szkoleń

Kreowanie własnej
ścieżki rozwoju i kariery

w celu inspiracji i motywacji do zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego i wykształcenia do osiągnięcia stanowiska oraz wynagrodzenia z uwzględnieniem zdrowia psychicznego i poczucia satysfakcji w celu inspiracji i motywacji do zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego i wykształcenia do osiągnięcia 

„Elevator pitch” -
efektywna autoprezentacja

w celu umiejętnego przedstawienia własnej osoby lub firmy np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub spotkań sprzedażowych czy networkingowych.

Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacyjnej czy biznesowej

w celu praktycznego przygotowywania do efektywnej rozmowy ubiegającej się o pracę / awans / podwyżkę / nawiązanie współpracy partnerskiej.

Galeria zdjęć

Możecie ponownie przeżyć te chwile razem z nami.
 Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w programie
 Fabryka Samodzielności – Edycja 3! 
.Projekt „Odkrywanie potencjału młodych ludzi, zagrożonych wykluczeniem społecznym – Fabryka Samodzielności – edycja III” jest współfinansowany przez Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego