Przejdź do treści

Fabryka Samodzielności

Edycja 2022

O Fabryce Samodzielności

Program „Fabryka samodzielności” Edycja 2 to cykl 5 szkoleń skierowany do osób w wieku 15-29 lat z Kalisza i okolic, który ma na celu pomóc młodym osobom w odkryciu swojego potencjału i pewności siebie, nauczyć autoprezentacji oraz zmotywować do podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia kompetencji przyszłości, co pozwoli im umocnić swoją pozytywną samoocenę i pozycje na rynku pracy.

 

Program ma na celu zainspirować i zmotywować uczestników do zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego i wykształcenia do osiągnięcia satysfakcjonującego stanowiska oraz wynagrodzenia.

Wywiady wideo

Wywiady o wartościach to rozmowy, w których rozmawiamy na temat wartości i przekonań. Celem tych wywiadów jest lepsze zrozumienie tego, co jest dla przedsiębiorców ważne i co kieruje ich działaniami. Może to być szczególnie przydatne w kontekście biznesu, polityki, sztuki czy mediów, gdzie wartości i przekonania mają znaczący wpływ na decyzje i działania.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
0
Wyświetleń wywiadów

Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii, gdzie możecie ponownie przeżyć te wspaniałe chwile razem z nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i stworzyli niezapomniane wspomnienia.