Przejdź do treści
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Rejestracja trwa do 24 listopada 2023 r.

Fabryka Samodzielności

- EDYCJA 3 -

Fabryka samodzielności to kurs, który składa się z 3 szkoleń poświęconych odkryciu swojego potencjału i mocnych stron, które wyróżnią Cię na rynku pracy.

Jeśli chcesz razem z nami wykreować swoją ścieżkę rozwoju na własnych zasadach, to nie może Cię zabraknąć!   
 3

Dlaczego warto?

Określisz swoją unikalną propozycję wartości i stworzysz profesjonalny wizerunek, by móc zdobywać cenne doświadczenie w młodym wieku.

Tematyka szkoleń

Kreowanie własnej
ścieżki rozwoju i kariery

w celu inspiracji i motywacji do zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego i wykształcenia do osiągnięcia stanowiska oraz wynagrodzenia z uwzględnieniem zdrowia psychicznego i poczucia satysfakcji.

„Elevator pitch” -
efektywna autoprezentacja

w celu umiejętnego przedstawienia własnej osoby lub firmy np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub spotkań sprzedażowych czy networkingowych.

Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacyjnej czy biznesowej

w celu praktycznego przygotowywania do efektywnej rozmowy ubiegającej się o pracę / awans / podwyżkę / nawiązanie współpracy partnerskiej.

Więcej szczegółów:

Szkolenia odbędą się stacjonarnie w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu przy ul. Babina 1 (róg ulicy Babina i placu Kilińskiego). 
Parking wzdłuż ul. Babina i okolicach w soboty jest bezpłatny.

Kurs składa się z 3 szkoleń, które odbędą się w sobotę 25 listopada / 02 grudnia / 09 grudnia 2023 w godzinach 9:00 – 16:00.

Plan dnia szkoleniowego:
08:30 – 09:00 Wspólna kawa i śniadanko
09:0o – 12:00 I cz. szkolenia
12:00 – 12:30 Przerwa obiadowa 
12:30 – 16:00 II cz. szkolenia

Wedle uznania, ale nie trzeba. 
Zapewniamy przekąski i obiad, a także ciepłe i zimne napoje.
W razie potrzeby dostępny jest aneks kuchenny z lodówką i możliwością podgrzania swojego posiłku.

Nie, udział jest bezpłatny. Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.
Projekt współfinansowany przez Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego w ramach programu  „Odkrywanie potencjału młodych ludzi, zagrożonych wykluczeniem społecznym – Fabryka Samodzielności – edycja III”.

Masz pytanie?

Napisz do nas!

Zapisz się!

Nie zwlekaj! Przed zapisem zapoznaj się z treścią Regulaminu dołączonego obok bądź skonsultuj się z nami, gdyż każdy punkt niewłaściwie zrozumiany zagraża Twojej decyzji lub chęci udziału.

Projekt „Odkrywanie potencjału młodych ludzi, zagrożonych wykluczeniem społecznym – Fabryka Samodzielności – edycja III” jest współfinansowany przez Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego

Obserwuj po więcej

Fabryka Samodzielności

- EDYCJA 1 -

Pierwsza edycja projektu „Fabryka Samodzielności” to cykl 5 szkoleń, który odbył się w Centrum Organizacji Pozarządowej we wrześniu 2021 r. Celem projektu było przekazanie wiedzy jak poznać i pozyskać mentora, który wesprze w rozwoju ścieżki zawodowej.

Gala finałowa to uroczyste zakończenie projektu, które odbyło się w Akceleratorze Kultury w Kaliszu. Zostały oficjalnie wręczone uczestnikom certyfikaty i upominki, a następnie zaprezentowany pełny skład Fundacji Dziewięciu Braci i wywiad z rodzicami. W ostatniej części odbyły się inspirujące wywiady o drodze do sukcesu naszych specjalnych gości.

Partnerzy poprzedniej edycji

Projekt współfinansowany przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu 
„Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2022”

Fabryka Samodzielności

- EDYCJA 2 -